מרכך מים  |  קטלוג מוצרים  |  אקווה-נט מכירת מוצרים לענף המים  |  צור קשר  |  


 
 
 
                              
      

info@aqua-net.co.il
דף הבית >> מסנן מים ביתי מיני ספיר
 

מסנן מים ביתי


מחיר באתר 490.00                      לא כולל התקנה   
דמי משלוח חינם        משלוח עד הבית                    
צור קשר  להצעת מחיר משתלמת במיוחד    
כמות          
תקופת אחריות  1 שנות אחריות   מחברת עמיעד 
                        
 
                                

                                                                                      
מסנן מים

                                                           
                    


                           
מסנן מים ביתי מדגם זה משווק ע"י אקווה-נט התקנת מערכות מים מוצר זה מיוצר בקיבוץ עמיעד ומשולב בכדוריות סילפוס המאושרות לשימוש במי שתייה    


עומד בסטנדרטים של WHO ו-FAO (ארגון הבריאות העולמי וארגון המזון והחקלאות של האו"ם).


מסנן מים בכניסה הראשית לבית לאחר שעון המים, המערכת מונעת כניסת חול, בוץ, חלודה, לכלוך, גופים זרים וזאת ע"י סנן גליל רשת מנירוסטה. המערכת נגד אבן הינה פיתוח ישראלי.
מסנן מים ביתי זה מיוצר בהתאם לתקן האמריקאיNSF-60 אמריקאי, תקני בריאות, תקן איכות בין לאומי ,ISO-9001-2001, כמו כן המסנן נבדק ואושר לשימוש במדינות רבות באירופה וכמובן בישראל.

                                                   

                                                                                                                  
   
  • ניקוז הליכלוך המצטבר בבית המסנן באמצעות ברז לשטיפה הפוכה המצוי בתחתית המסנן אחת לכמה חודשים  למשך 15 שניות.
  • מילוי סיליפוס אחת לתקופה בהתאם לצריכת המים 8-12 חודשים.
מידע כללי:
ספיקה מקסימלית 7m³/h; 30 USgpm
קוטר מחבר 1 צול
סוג חיבור הברגות (BSP, NPT)
10 באר לחץ עבודה מקסימלי
מקסימום טמפרטורת עבודה 60°C; 140°F
משקל (ריק) רשת: 917gr; 
נפח 0.2 ליטר

 
 
הסיליפוס מיועד לריכוך מים, כולל מי שתייה. המוצר הינו פוליפוספאט של נתרן, סידן ומגנזיום וסיליקאט. הוא משחרר אל זרם המים (כולל מי שתייה לשימוש ביתי) כמות זעירה של פוספט (זרחן) בריכוז של 1-3 מ"ג לליטר. ריכוזים אלה של פוספט הינם זעירים ביותר ובטוחים ללא כל סייג.


המערכת מסננת את המים ממוצקים כגון חול, חלודה, לכלוך גס וטפילים לסוגיהם באמצעות סנן נירוסטה 50 מיקרון אשר עמיד למשך שנים ואינו דורש החלפה וטיפול למעט תהליך של ניקוז הברז שנמצא בתחתית המכשיר מס' פעמים בשנה ע"י הלקוח (בהתאם לצורך בפועל).
המערכת מטפלת באבנית ע"י כדורי סיליפוס מקוריים (היזהרו מחיקויים) ומונעים את התגבשות האבנית.
                                                                                                     
                                                                                                  
 מסנן מים ביתי
המים בישראל, גם כאשר הם ראויים לשתייה, עשויים להכיל חלקיקים בלתי רצויים שפוגעים באיכות חיינו. פגיעה זו באיכות המים משפיעה לרעה הן על מי השתייה והן על מים שמשמשים לצריכה כגון מים לרחצה ומים לכביסה. כדי לשפר את איכות המים, בלי לשאת בהוצאות כבדות, די להתקין מסנן מים ביתי.  

מים ובריאות

בישראל החמה והיבשה, המודעות לחשיבותם של מי השתייה הינה רבה, מאז ומעולם. גם כאשר המים מגיעים אל הבתים בקלות, אין זאת אומרת שצרכן המים פטור מבדיקה מדוקדקת של איכותם, אם הוא חפץ לשמור על בריאותו. אחד הגורמים שמשפיעים על איכות המים בישראל הוא כמות האבנית שבמים. המים בישראל מכילים כמויות שונות של אבנית, חלודה ומשקעים נוספים. התקנת מסנן מים ביתי מפחיתה במידה ניכרת, ולעיתים אף מסלקת לחלוטין, את אותם גורמים בלתי רצויים שנמצאים במי השתייה. כמעט מיותר לומר שצריכה של חלודה ומשקעים אחרים אינה מוסיפה בריאות לאיש, בלשון המעטה.

מסנן מים מועיל לחיסכון
מסנן  אבניתהתקנה של מסנן מים ביתי משפרת לא רק את איכות המים שנועדו לשתיה. מים טהורים יותר שמשמשים לרחצה, למשל, משמעותם גם הארכת חייו של דוד החשמל. לא רק זאת, אלא שמים נקיים מאבנית מסייעים לפעולה יעילה יותר של מכונות הכביסה, מדיחי הכלים וכל גוף חימום שנועד לחימום מים לצריכה. סילוק יעיל של אבנית ושל משקעים לא רק מאריך את חייהם של גופי חימום חשמליים שונים, אלא גם משפר את כושר החימום שלהם. גוף חימום של דוד חימום, למשל, כאשר הוא מכוסה אבנית, משמעו הפעלה ארוכה יותר, אשר מביאה לשימוש מוגבר בחשמל, והתוצאה ברורה – עליה גורפת בחשבון החשמל החודשי.    
מסנן מים ביתי הוא הפתרון האולטימטיבי הן למי שתייה טעימים ובריאים והן לייעול ולאריכות ימי המכשירים החשמליים הביתיים


מסנן מים
ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאד של פתרונות סינון מים. כל אחד מהם מספק מענה לצרכים שונים, יכול להתאים לבית הפרטי או לצרכים תעשייתיים שונים, וגם מוצע בטווח מחירים רחב. מחפשים מתקן לסינון מים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור אותו:
1.      מי עומד מאחורי המתקן – ישנן, כאמור, לא מעט חברות המציעות כיום מתקני סינון מים. כשמחפשים מתקן כזה, ולא משנה אם מדובר בצרכן הביתי או אולי כמענה לצרכים אחרים, חשוב לפנות אל חברות המתמחות בתחום, חברות הידועות כחברות מובילות המספקות מוצרים איכותיים.
 
2.      כיצד הוא פועל – ניתן למצוא כיום מתקני סינון מים המותקנים ישירות בתוך צנרת המים עצמה ואילו אחרים משמשים כמעין בר מים, שיש בו מסנן מתאים. ישנם מתקני סינון מים גדולים מאד, ואחרים קטנים. ישנם כאלה המוצעים בשלל של צבעים וסגנונות עיצוב, שיכולים לשמש כאלמנט עיצובי לכל דבר. מומלץ, ומעבר למראה המסנן, לבדוק כיצד הוא פועל ולוודא שהוא אכן עונה על הצרכים. אם מעוניינים גם במים קרים או חמים, כדאי לבחור מתקן סינון מים המשלב במסגרתו גם פרמטרים של חימום וקירור מים.
 
3.      האם המתקן עומד בכל התקנים הנדרשים – למתקן סינון המים ישנה חשיבות רבה מאד בשמירה על בריאותנו. ולכן, חשוב לבחור מתקן העומד בכל התקנים הנדרשים כיום. בנוסף, יש לוודא שכל אחד מחלקיו, הן הפילטר עצמו והן המערכת כולה, הכוללת אותו, עומדים בתקנים אלה ועשויים מחומרים איכותיים המחזיקים מעמד לאורך זמן. כשרוכשים מתקן סינון כזה יש לבקש תעודת אחריות, המציגה זאת, ופרטים מדויקים על המתקן.
 
4.      מי מתקין את המתקן – לאחר שנבחר מתקן סינון מים, יש לוודא גם שמתקין המתקן הינו איש מקצוע אמין, המתמחה בתחום. משוכלל ואיכותי ככל שיהיה, אם מתקן המים שבחרתם לא יותקן כהלכה, לא תוכלו ליהנות ממים מסוננים וראויים לשתייה, וסביר גם שיהיו אלה מים מלאים באבנית ובמשקעים מזיקים אחרים. בדקו מראש מיהו הטכנאי שאמור לבצע את ההתקנה וודאו מול החברה, ששולחת אותו, שאכן מדובר באיש מקצוע, הבקיא בתחום.

מסנן מים- זה מה שיגרום לכם להיות בריאים יותר
העולם הזדהם ואנשים קונים יותר מים מינרלים או מסנן מים היות ומי הגשם עושים דרך ארוכה, עד שהם מגיעים לברזים שלנו, האדמה סופגת את כל הפסולת מהתעשייה ומגורמים נוספים וכך, המים הופכים להיות מסוכנים יותר לשתייה. את הלכלוך, ניתן להפריד באמצעות מסנני פחם. לעומת המים המינרלים שאנו רוכשים היות ומים מסוננים, וברים תהליך של מערכת אולטרה סגול- UV, כך שהחיידקים יושמדו. איכות המים, הופכת להיות גבוהה יותר ולכן אנשים מעדיפים להוציא סכום חד פעמי על מתקני סינון ביתי, מאשר לרכוש מים מינרלים.
מים הם חיים
גוף האדם, בנוי מ-70% מים, כך שהמים הם הדבר הנחוץ ביותר לאדם. זו הסיבה שהמודעות להם היא גבוהה ואנשים היום נזהרים משתייה של מי ברז שלא עברו סינון. ישנם אנשים שהמלצת הרופאים שלהם, היא שתייה של מים טהורים. אנשים שסובלים מבעיות בפרקים, מעייפות כרונית, מודים כ הרגשתם הבריאותית השתפרה בגלל שתייה של מים טהורים. רבים רוכשים מסנן מים או מערכת של טיהור מים ביתית. מערכת זו היא נוחה וניתן לעשות בה שימוש גם למשקאות חמים או קרים, בימי החורף והקיץ ובכל עונות השנה.
גם בבישול, אנשים היום כבר עושים שימוש במים מסוננים וטהורים, בגלל השמועה של פלואוריד וחומרים כימיים אחרים שחודרים למים שלנו. כך הם רגועים יותר שהמים שהם עושים בהם שימוש הם בריאים לבני המשפחה ולהם.
 להיות בריאים יותר עם מסנן המים האיכותי של אקווה נט
בגלל עלויות של בקבוקי המים המינרליים, אנו מחשבים ורואים כי הרבה יותר משתלם לרכוש מסנן מים אם בתור יחידה חיצונית, או אם בתור מערכת בית שמטהרת את המים הביתיים שלנו והיא מכילה גם סוגי מסננים שונים שהם יעילים ואנו חשים כי הבריאות שלנו היא תחת שליטה. חברת אקווה נט, בבעלותה של מהנדס המים אבי סיבוני, הינה אחת החברות הוותיקות יותר לכל הקשור לטיפול במים, אם בתעשייה, למגזר הפרטי או למוסדות. מסנני המים של חברת אקווה נט הם מבין היעילים ביותר וכן, כל המסננים והמתקנים לטיהור, הם תחת תו תקן של מכון התקנים.
 

מסנן מים
אל תמהרו לבחור מסנן מים. הקפידו לערוך סקר שוק ולבדוק את מתקני הסינון השונים המוצעים כיום. וודאו שבחרתם מתקן מתאים, העונה על כל הצרכים. 

צור קשר עכשיו להזמנת טכנאי ולפרטים נוספים  

מסנן מים אקווה נט משווקת מגוון רחב של מוצרים ופתרונות  כדי שתוכלו להנות ממים צלולים וטהורים אנו מחוייבים לשביעות רצון הלקוחות 
ואנו משווקים מגוון רחב של מוצרים בהתאמה לצרכי הלקוח צרו עימנו קשר במייל בטלפון וברשתות חברתיות מסנן מים אקווה

          
          
                                    

                            
         
        לרכישה התקשר 039118481       מסנן מים עמיעד                               
        

            info@aqua-net.co.il    | www.aqua-net.co.il @כל הזכויות שמורות                            
                                                                                                                                                                                                                                                           
מפת  אתר התקנת מז"ח | בדיקת מז"ח | מרכך מים  | מסנן מים ביתי | בר מים דיגטלי|                     
                          סינון מים מאבנית מונע זרימה חוזרת | בר מים | שסתום אל חוזר מסנן אבנית | מרכך מים למדיח כלים מרכך מים אוטומטי מונע זרימה חוזרת מחיר
                                      אוסמוזה הפוכה|מסנן אבנית ראשי|מסנן מים דירתי|מסנן אבנית עמיעד|מסנן מים תת כיורי|מסנן ספיר עמיעד|סופר ספיר עמיעד|מסנן אבנית ראשי|בר מים קליר בר|
                                                              
                                                                                                                                            חברה לקידום אתרים בגוגל 


לייבסיטי - בניית אתרים