מרכך מים  |  קטלוג מוצרים  |  אקווה-נט מכירת מוצרים לענף המים  |  צור קשר  |  


 
 
 
                              
      

info@aqua-net.co.il
דף הבית >> מאמרים >> טיהור מים
 

טיהור מים 


טיהור מים- מה זה אומר?
תהליך טיהור המים כולל סילוק חומרים, כימיקלים ושאר זיהומים אשר נמצאים במים. המים אשר עברו את תהליך הטיהור מיועדים עבור שתייה ומטרות נוספות, כמו למשל: לצורך תחומי החקלאות, התעשייה, הרפואה ועוד.
ניתן לבצע את תהליך הטיהור באופן פיזי, ביולוגי או כימי.
תקן איכות מי השתייה הינו בינלאומי והוא עוסק בשיטות ובדרישות בדיקת מערכות סינון המים. התקן בודק נושאים שונים, ביניהם: תפקוד הידרולי, בטיחות חשמלית, השפעת המערכת על מי השתייה ועוד.
מכיוון שהשוק מציע כמה סוגי מערכות אשר מטפלות במי שתייה וסוגים שונים של מסננים, יש לרכוש את מערכות טיהור המים והמסננים  מחברה איכותית אשר משווקת מוצרים חדשים, משוכללים וידידותיים לסביבה, כך שהם יחסכו במים וחשמל. נוסף על כך, מומלץ לקרוא ולקבל אינפורמציה אודות סוגי המערכות והמסננים.
אילו מערכות וסוגי מסננים לטיפול במי שתייה קיימים בשוק?
כיום, ניתן למצוא שלושה סוגים של מערכות לטיפול במי שתייה: המערכת הראשונה מתחברת אל מבוא המים אשר נמצא בדירה, המערכת השנייה אינה מחוברת אל רשת אספקת המים (כמו למשל כדים שונים) והמערכת השלישית מתחברת לנקודת מים ספציפית בדירה.
טיהור מים 
בין סוגי המסננים תוכלו למצוא את המסנן המכני- מסנן אשר מבוסס על אוסמוזה הפוכה, מערכות לטיהור מיקרוביאלי ומסנן פחם פעיל.
להלן הסבר קצר על כל מסנן:
המסנן המכני מאפשר למים לעבור וחוסם חלקיקים בגדלים מסוימים. המסנן המכאני כמעט ואינו משפיע על כמות המתכות אשר נמצאות במים.
מסנן האוסמוזה ההפוכה מכיל ממברנה אשר מאפשרת רק למים לעבור. הממברנה מפחיתה את כמות המינרלים והמתכות בצורה ניכרת, אך אינה מרחיקה תרכובות אורגניות בצורה איכותית. טיב מערכות האוסמוזה ההפוכה נקבע לפי לחץ המים ואיכותם. כמו כן, יכילו המערכות סנן פחם פעיל וסנן מכני.
*חשוב לציין כי מסנני האוסמוזה ההפוכה מבזבזים כמויות מים גדולות.
מערכות לטיהור מיקרוביאלי מטהרות את המים בעזרת אמצעים מכנים או באמצעות מנורת כספית בעלת קרינה על סגולית. הקרינה העל סגולית ממיתה את החיידקים. לאחר יציאת החיידקים נעלמת הקרינה מהמים. יש לציין כי המים אינם נפגעים מהקרינה.
 מסנן פחם פעיל – את מסנן הפחם הפעיל ניתן להתקין ליד שעון המים, כיחידה עצמאית אשר במרכזה נמצא ברז או על פיית ברזים וכו'.
טיהור מים 
מסנן הפחם הפעיל קיים במרבית מערכות טיהור המים. תפקידו של המסנן הוא לשפר את ריחם וטעמם של המים. שיפור הטעם והריח מתבצע על ידי הרחקת תרכובות אורגניות וכלור.
הפחם הפעיל אינו מפחית את כמות המינרלים והמתכות. יש לציין כי למרות שמטרתו של מסנן הפחם הפעיל היא להרחיק חיידקים, הוא עשוי להפוך לבית גידול לחיידקים כאשר המים אינם זורמים דרכו.
חשוב מאוד להחליף את המסננים בתדירות קבועה ובהתאם לכמות המים אשר עברו במסנן וכמות הפחם אשר נמצא בפנים.
 מעוניינים לרכוש מערכת טיהור איכותית ומסנן מים יעיל?
 אם אתם מעוניינים לרכוש מערכות טיהור מים ומסננים איכותיים ועמידים אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- חברת אקווה- נט. עובדי החברה המקצועיים שלנו יסייעו לכם למצוא את מערכת הטיהור ומסנן המים המתאימים ביותר ויחסכו לכם זמן, אנרגיות, התלבטויות וכספים.
טיהור מים אקווה נט 


טיהור מים
ישנם חומרים רבים במים, אשר אינם נבדקים ואין אנו יודעים על קיומם, כאשר אנו שותים מים וחושבים שהם בריאים. זו הסיבה שרבים רוכשים מערכות טיהור מים על מנת שיהיו בטחים כי מי השתייה שהם שותים אינם מזיקים לבריאות. ישנן בארות מים ומתקנים שנסגרים בישראל, בגלל איכות מים גרועה, אך מדינת ישראל, אינה סובלת מעודף מים ולכן, אינה ממהרת לסגור מאגרי מים או בארות. במושבים ויישובים באזור השרון, ישנה בעיה ולכן בכל פעם יש להרתיח את מי השתייה.
החמרת התקנים בישראל לגבי מי השתייה, מעלה את העלויות של הטיפול. ישנן חנקות במים. באזורים כמו יישובי השרון ובני ברק באזור המרכז, ניתן למצוא כמות גבוהה של חנקות במים.
שיפור טעם המים עם טיהור
יש לדעת, כי לא מדובר על מניעת חיידקים וחומרים כימיים שעשויים להיות במי השתייה שלכם, כי אם גם בשיפור טעם המים. כאשר תזמינו מתקן של טיהור מים. תחושו מיד בהבדל של הטעם וכן תרגישו בטוחים יותר, כי המים שמהם אתם שותים בריאים. ניתן באמצעות מתקן טיהור בתי, להרתיח את המים למשקאות חמים ולקרר את המים שיהיו צוננים וטעימים בימי הקיץ החמים. בישראל יש נודעות גבוהה מאוד לבריאות ואנו כבר שמענו על מחלות שונות שהגיעו באמצעות המים. אולי המדינה עושה ככל שביכולתה למנוע בעיות בריאות ולא תמיד, אנו יכולים להיות בטוחים כי מי השתייה נקיים. ההמלצה היא שלכל בית, יהיה מערכת של טיהור מי השתייה, כך שתהיו סמוכים יותר, כי המים הם בריאים, ללא חלקיקים, חיידקים או חומרים כימיים
 
הגנה מרבית ממזיקים – מטהרי המים של אקווה נט
השקט הנפשי של הרבה ישראלים, הינו באמצעות מתקן של טיהור מים, כאשר הם בטוחים, כי אין חיידקים, מחלות או חומרים כימים אחרים. יש למצוא מתקן איכותי ולברר ממה הוא מיוצר, אילו מסננים יש בו, האחריות, השירות ועוד. חברת אקווה נט, הינה בין החברות הידועות והוותיקות בתחום טיפול במים, טיהור וסינון. מנה החברה אבי סיבוני, הוא מהנדס מים ומטפל במערכות מים שונות כגון מפעלים, מבני תעשייה, בתים פרטיים, בתי עסק, בנייני מגורים, מוסדות ועוד. החברה  מחזיקה במסננים איכותיים ומטהרי מים איכותיים, אשר עברו תו תקן ומחזיקים מעמד לשנים
 
         
        לרכישה התקשר 039118481       מסנן מים עמיעד                               
        

            info@aqua-net.co.il    | www.aqua-net.co.il @כל הזכויות שמורות                            
                                                                                                                                                                                                                                                           
מפת  אתר התקנת מז"ח | בדיקת מז"ח | מרכך מים  | מסנן מים ביתי | בר מים דיגטלי|                     
                          סינון מים מאבנית מונע זרימה חוזרת | בר מים | שסתום אל חוזר מסנן אבנית | מרכך מים למדיח כלים מרכך מים אוטומטי מונע זרימה חוזרת מחיר
                                      אוסמוזה הפוכה|מסנן אבנית ראשי|מסנן מים דירתי|מסנן אבנית עמיעד|מסנן מים תת כיורי|מסנן ספיר עמיעד|סופר ספיר עמיעד|מסנן אבנית ראשי|בר מים קליר בר|
                                                              
                                                                                                                                            חברה לקידום אתרים בגוגל 


לייבסיטי - בניית אתרים